Skocz do zawartości

Zdjęcie

[1.8 - 1.11][P][FB][RP] antybeton.eu - Serwer jak FTB bez modow.

1.8 Premium FreeBuild

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
57 odpowiedzi w tym temacie

#41 coalaa

coalaa

Nowy

• Użytkownik
  • 52 postów
  • coalaa

Napisano 27 styczeń 2017 - 15:44

Mimo wielu przeciwnikom tego serwera, zapraszamy.

Wielu niestety w drodze do miasta ze spawnu poczatkowego

nie chce sie dostosowac i lamie reguly.

Ile w tych ludziach wulgaryzmow i przemocy ??

Zniszczys, ukrasc, obrazac innych, przeklinac- to obraz wiekszosci mlodych graczy Minecraft.

U nas to wszystko jest zabronione.

A kto jest winny temu ??

Odpowiem w nastepnym poscie.

Użytkownik coalaa edytował ten post 08 luty 2017 - 09:41

CraftSite

#42 coalaa

coalaa

Nowy

• Użytkownik
  • 52 postów
  • coalaa

Napisano 08 luty 2017 - 09:38

Serwer ma swój klimat.

Albo wbijasz, albo nie. Prosta sprawa.

Serwer dla ludzi myślących, chcących się zrelaksować,lub znaleźć nowe znajomości.

Umiejacych czytac, pisac i rozmawiac. Jak w prezentacji: znajomosc angielskiego jest konieczna.

Zapraszam

#43 oiu

oiu

Nowy

• Użytkownik+
  • 38 postów
  • oiu

Napisano 08 luty 2017 - 12:34

Serw na +, ale nie nazywaj tego czystym survi, bo czy na nim są bloki cuba, lucky blocki i questy? Nie, ogólnie jestem za tym aby powstawały serwery premium, by ograniczyć liczbę dzieci neo.

Naczelny Noobek minecrafta. bywam tu rzadko, ale jak jestem, to 24h :D. Jak chcesz podaruj diaxika na pocieszenia

Tutaj pykam: 1.png

#44 coalaa

coalaa

Nowy

• Użytkownik
  • 52 postów
  • coalaa

Napisano 12 luty 2017 - 16:12

Mimo wielu przeciwnikom tego serwera, zapraszamy.

Wielu niestety w drodze do miasta ze spawnu poczatkowego

nie chce sie dostosowac i lamie reguly.

Ile w tych ludziach wulgaryzmow i przemocy ??

Zniszczyc, ukrasc, obrazac innych, przeklinac- to obraz wiekszosci mlodych graczy Minecraft.

Mozna wine zwalac na wszystkich i na wszystko, ale tak naprawde

to winni jestesmy my sami, kazdy z osobna.

Bo dajemy temu swoje przyzwolenie i takie wzorce.

Użytkownik coalaa edytował ten post 12 luty 2017 - 16:13

#45 MrCubica

MrCubica

Minecrafter

• Użytkownik+
  • 485 postów

Napisano 15 luty 2017 - 14:52

Dzisiaj jeszcze wejdę, zobacze, ocenie.

• coalaa lubi to

Postep postow:

5 | 10 | 50 | 100 | 200 | 300 | 500 | 750 | 1000 | 1500

Zapraszam na nasz serwer discord: https://discord.gg/6CQwm

#46 coalaa

coalaa

Nowy

• Użytkownik
  • 52 postów
  • coalaa

Napisano 18 luty 2017 - 03:54

Zapraszam

Cenimy sobie tych co umieja czytac.

Maruderom odradzam bo jest za trudny dla was.

#47 coalaa

coalaa

Nowy

• Użytkownik
  • 52 postów
  • coalaa

Napisano 23 luty 2017 - 17:29

Coraz wiecej graczy Premium. Ciesze sie bardzo.

Kazdy NOWY, ktory wbije dzisiaj  po 19.30 dostanie wzmocnione,

zelazne -Slimowe buty i spodnie, oraz EXP na ich odblokowanie.

Pomagam w rozumieniu tylko glosowo, na naszym TS3. Adres przy wejsciu do miasta.

Zapraszam

#48 coalaa

coalaa

Nowy

• Użytkownik
  • 52 postów
  • coalaa

Napisano 27 luty 2017 - 23:01

Naprawde warto miec Minecraft Premium.

U nas mozna reklamowac inne serwery.

Zapraszam i zachecam, bo naprawde warto.

#49 digitalcrow

digitalcrow

Jestem Pan DidzitalJanusz!

• Użytkownik+
  • 64 postów
  • PanJanekk

Napisano 01 marzec 2017 - 12:54

Wszedłem na stronkę serwera i zobaczyłem regulamin... Pozwolę sobie go skrytykować, gdyż na szczęście żyję w wolnym kraju wolnego słowa i to jeszcze nie jest zabronione. Rzeczy w cudzysłowiu pochodzą wprost z regulaminu i nie są zmieniane.

Czytam regulamin serwera i myślę sobie:To chyba jakieś jaja są, wymagania na głupi serwer jak do nieba, gorzej... "Bezwzględny zakaz zabijania graczy bez ich pisemnej zgody" - to po co PvP jest włączone? "Wieksze budowle, koncepcje prosze konsultowac z adminem" - to może za chwilę będziemy konsultować zabijanie mobów i wychodzenie do toalety?... "Budowle, które budujesz muszą wpasowywać się w klimat serwera" - A jak ktoś nie umie budować w klimacie serwera?... "Nie wolno kraść ani niszczyć domów innych graczy: - To ma być survival, nie jakiś EasyHC... "Pamietaj o pisanych przez Ciebie komentarzach, kazdy wpis jest sygnowany twoim  specyficznym adresem IP . Nieodpowiednie wpisy, np. o podlozu rasistowskim lub obrazajace godnosc innego czlowieka moga powodowac konsekwencje karno-skarbowe" - Po części to racja, ale w każdej grze wszyscy się wyzywają, od najgorszych, obrażają matki innych i nikt nic sobie tym nie robi, każdy wpros to ignoruje i co najwyżej wycisza kogoś, ale zdawać 10 latka na policję... Nieźle..."Survival oznacza przetrwanie. Większość graczy rozumie to jako walkę z innymi, zabijanie słabszych czy chowanie się w dziurach wykopanych w ziemi. Tutaj jest inaczej: u nas przetrwanie polega na współpracy" - Nie znacie prawdziwego życia, w realu nikt nie będzie z tobą współpracował jak ty chcesz, zawsze znajdzie się ktoś kto myśli inaczej."Minimalny poziom umysłowego ogarnięcia gracza to około 16 lat" - A gdy ktoś chce zagrać i ma 10 lat?... "Podpalanie, rozlewanie wody i lavy bez pozwolenia karane bedzie 4 (czwartym) poziomem wiezienia" - zabronili budować, zabraniają zabijać, kraść, podpalać, co jeszcze? ""Droga musi być wykonana ze żwiru na terenie zwykłym, z piaskowca na pustyni, a jej kształt musi być nieregularny" - A gdy komuś tandetny żwir lub piaskowiec się nie podoba i chce on zrobić drogę z czegoś innego? "Nie wolno budowac (...)" - Czyli nie wolno budować 99% rzeczy, występujących na survivalu...

Podsumując serwer to jakaś kpina. Nie wolno robić w zasadzie wszystkiego, budować, admini ignorują pytania bez pytajnika, napisanie dwa razy tej samej wiadomości to już spam. Nie warto zagrać, już na starcie widzę, że administracja chcę rządzić całym światem, również realnym i graczami serwera. Może są tam jakieś pluginy i budowle, ale ja tam nie zagram...

Miałem zamiar zagrać na serwerze, ale po przeczytaniu posta Pana saizen31... Nie mam zamiaru.

tumblr_nesw8sxg3R1qa3ww0o1_500.gif

#50 coalaa

coalaa

Nowy

• Użytkownik
  • 52 postów
  • coalaa

Napisano 06 marzec 2017 - 13:18

Serdecznie zapraszam

#51 Sogan

Sogan

Nowy

• Użytkownik
  • 59 postów

Napisano 06 marzec 2017 - 14:25

Wszedłem na stronkę serwera i zobaczyłem regulamin... Pozwolę sobie go skrytykować, gdyż na szczęście żyję w wolnym kraju wolnego słowa i to jeszcze nie jest zabronione. Rzeczy w cudzysłowiu pochodzą wprost z regulaminu i nie są zmieniane.
Czytam regulamin serwera i myślę sobie:To chyba jakieś jaja są, wymagania na głupi serwer jak do nieba, gorzej... "Bezwzględny zakaz zabijania graczy bez ich pisemnej zgody" - to po co PvP jest włączone? "Wieksze budowle, koncepcje prosze konsultowac z adminem" - to może za chwilę będziemy konsultować zabijanie mobów i wychodzenie do toalety?... "Budowle, które budujesz muszą wpasowywać się w klimat serwera" - A jak ktoś nie umie budować w klimacie serwera?... "Nie wolno kraść ani niszczyć domów innych graczy: - To ma być survival, nie jakiś EasyHC... "Pamietaj o pisanych przez Ciebie komentarzach, kazdy wpis jest sygnowany twoim  specyficznym adresem IP . Nieodpowiednie wpisy, np. o podlozu rasistowskim lub obrazajace godnosc innego czlowieka moga powodowac konsekwencje karno-skarbowe" - Po części to racja, ale w każdej grze wszyscy się wyzywają, od najgorszych, obrażają matki innych i nikt nic sobie tym nie robi, każdy wpros to ignoruje i co najwyżej wycisza kogoś, ale zdawać 10 latka na policję... Nieźle..."Survival oznacza przetrwanie. Większość graczy rozumie to jako walkę z innymi, zabijanie słabszych czy chowanie się w dziurach wykopanych w ziemi. Tutaj jest inaczej: u nas przetrwanie polega na współpracy" - Nie znacie prawdziwego życia, w realu nikt nie będzie z tobą współpracował jak ty chcesz, zawsze znajdzie się ktoś kto myśli inaczej."Minimalny poziom umysłowego ogarnięcia gracza to około 16 lat" - A gdy ktoś chce zagrać i ma 10 lat?... "Podpalanie, rozlewanie wody i lavy bez pozwolenia karane bedzie 4 (czwartym) poziomem wiezienia" - zabronili budować, zabraniają zabijać, kraść, podpalać, co jeszcze? ""Droga musi być wykonana ze żwiru na terenie zwykłym, z piaskowca na pustyni, a jej kształt musi być nieregularny" - A gdy komuś tandetny żwir lub piaskowiec się nie podoba i chce on zrobić drogę z czegoś innego? "Nie wolno budowac (...)" - Czyli nie wolno budować 99% rzeczy, występujących na survivalu...
Podsumując serwer to jakaś kpina. Nie wolno robić w zasadzie wszystkiego, budować, admini ignorują pytania bez pytajnika, napisanie dwa razy tej samej wiadomości to już spam. Nie warto zagrać, już na starcie widzę, że administracja chcę rządzić całym światem, również realnym i graczami serwera. Może są tam jakieś pluginy i budowle, ale ja tam nie zagram...

Właściciel jest jakimś niezrównoważonym paranoikiem z kompleksem boga, który uważa, że każdy chce zniszczyć ten jego "wspaniały" serwer, każdy pragnie jego upadku i wszyscy się zmówili aby go atakować. Wystarczy poczytać jego wpisy. Wystarczy słowo krytyki a już odpowiedzią z jego strony jest zajadła agresja. Natomiast do niepohamowanej wściekłości doprowadza go kiedy jakiś inny serwer umożliwia graczom zakup przedmiotów, rang czy walut za realne pieniądze.

Sam serwer to jakaś porażka, żeby nie powiedzieć parodia. Ten regulamin jasno pokazuje, że gostek zrobił sobie wypielęgnowany ogródek w którym gracz praktycznie wszystko musi robić zgodnie z jego wolą i tylko za jego pozwoleniem. To po co tam w ogóle gracze? Chłopie, nie wpuszczaj ludzi po prostu i siedź tam sobie sam to co nikt nic nie zepsuje. Bo jeśli to ma być survival to chyba kpisz. Nawet serwery RPG nie mają takich porytych zasad. Nie dziwię się, że nikt tam nie gra. Ciągle pustki a ty bezustannie żebrzesz tylko o graczy.

Użytkownik Sogan edytował ten post 06 marzec 2017 - 14:32

6pqgq8.png

#52 coalaa

coalaa

Nowy

• Użytkownik
  • 52 postów
  • coalaa

Napisano 09 marzec 2017 - 14:37

Zapraszam tych co umieja czytac i pisac, tylko. Ci co tego nie potrafia proszeni sa o krytyczne komentarze,

bo nic innego nie potraficie.

@digitalcrow @Sogan @saizen31

Szanowni trole tej prezentacji, prosze niezwlocznie udac sie do psychiatryka,

bo na leczenie jest juz za pozno. Kazdy widzi jaki poziom prezentujecie. Tak wiec czekam

na wasze komentarze.

Użytkownik coalaa edytował ten post 09 marzec 2017 - 14:38

#53 Flojd

Flojd

Bywalec

• Użytkownik
  • 100 postów

Napisano 10 marzec 2017 - 05:44

Podoba mi się to że server Premium to jest na wielki plus oraz to że się nie poddajesz i poprostu robisz swoje ! Osobiście za survivalem/FB nie przepadam tylko dlatego nie zawitam tam :)

Sam pracuje nad serverem SB Premium bez pay2win i jakich kolwiek innych płatności, wiem że graczy będzie tyle co by można ich policzyć na palcach 1 ręki ale liczą się idea i zasady.

Większość graczy podąża za massive commercial Nonpremium/pay2win jak muchy do .....

Rzadkością są servery tworzone z pasją długoterminowe bez jakichkolwiek opcji płatnych

• coalaa lubi to

#54 Sogan

Sogan

Nowy

• Użytkownik
  • 59 postów

Napisano 11 marzec 2017 - 18:19

Admin jest chamski, wulgarny i natarczywy. Trolluje wypowiedzi właścicieli innych serwerów ciągłym spamem i obraża ich. Odradzam serwer prowadzony przez kogoś takiego.
6pqgq8.png

#55 HersaxXD

HersaxXD

Nowy

• Użytkownik
  • 2 postów
  • WNM3

Napisano 11 marzec 2017 - 22:25

Drodzy użytkownicy tego forum, chciałbym abyście chociaż spróbowali zrozumieć role administratora... Będąc kiedyś tylko supportem pewnego serwera chciałem być kimś kto się liczy dla innych osób, lecz niestety dzieci bądź starsi pokazali mi że niekiedy po prostu warto być taką osobą a niekiedy wyjść i nie wrócić. Grając na antybeton.eu spotkałem wielu nieznanych (nowych znajomych) z którymi zacząłem wspólnie grywać, budować, gadać... Próbując zmienić innych zmieniłem się sam, będąc innym zacząłem myśleć nie o bogaceniu się ale o pomocy innym. Ten serwer pokazuje że minecraft jest wyjątkowy ale tylko gracze zmieniają serwer. ZAPAMIĘTAJCIE ADMIN nie musi być idealny może niekiedy kogoś nie lubić lecz musi stać na równowadze (nie po stronie gracza lewego ani prawego gracza) Musi egzekwować prawo napisane w regulaminie. 

Admin jest chamski, wulgarny i natarczywy. Trolluje wypowiedzi właścicieli innych serwerów ciągłym spamem i obraża ich. Odradzam serwer prowadzony przez kogoś takiego. 

Soganie drogi proszę ciebie o zagranie na serwerze. A jak nie to odwal się od dobrego serwera bo nikt nie lubi takich osób które tylko znajdują niedoskonałości u innych. Mając nadzieję że, zmienisz nastawienie do serwera. Napiszesz wypowiedź do wątku z kulturą i podejdziesz do sprawy na poważnie a nie jak prymityw. Czas pokaże nam kto się myli Ty Sogan czy ja WNM3.

Użytkownik HersaxXD edytował ten post 11 marzec 2017 - 22:26

#56 coalaa

coalaa

Nowy

• Użytkownik
  • 52 postów
  • coalaa

Napisano 15 marzec 2017 - 15:27

Zapraszam

#57 coalaa

coalaa

Nowy