Skocz do zawartości

Zdjęcie

[1.11.X][NP] XantMineCube - Twoja potęga MC

NoPremium

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 RikoDEV

RikoDEV

Nowy

• Użytkownik
  • 13 postów
  • PolskiRiko2

Napisano 30 grudzień 2016 - 11:34

Prezentacja.png

Użytkownik RikoDEV edytował ten post 14 styczeń 2017 - 10:18

#2 saizen31

saizen31

Pan nocy

• Użytkownik+
  • 250 postów
  • Senessim

Napisano 09 styczeń 2017 - 15:23

Reklama jest bardzo słaba. Brak w niej zachęcenia, informacji o dropie i ogólnie reklama jest za krótka. Postanawiam wejść na stronkę i widzę na niej:NIC specialnego.... Tam też brakuje ewentualnej zachęty dla osób, które mogą odnaleść serwer poprzez wyszukiwarkę i trafić bezpośrednio na stronę serwera.

I jeszcze to:"Prawdopodobnie najlepszy serwer minecraft w Polsce" Widziałem kilka razy lepsze a jak już wejdzie się na hypixela czy mineplexa dochodzi się do wniosku, że Polskie serwery siedzą w jaskini....

Edit: Zobaczyłem na bany i dochodzę do wniosku, że jesteś bardzo nerwowy. Nie znam sytuacji i treści tych obraz, ale perm za obrazę to przesada. Nie chciałbym mieć nic wspólnego z takim administratorem... Powinieneś świecić przykładem a nie komendą /ban

Użytkownik saizen31 edytował ten post 09 styczeń 2017 - 15:25

#3 RikoDEV

RikoDEV

Nowy

• Użytkownik
  • 13 postów
  • PolskiRiko2

Napisano 10 styczeń 2017 - 15:59

Reklama jest bardzo słaba. Brak w niej zachęcenia, informacji o dropie i ogólnie reklama jest za krótka. Postanawiam wejść na stronkę i widzę na niej:NIC specialnego.... Tam też brakuje ewentualnej zachęty dla osób, które mogą odnaleść serwer poprzez wyszukiwarkę i trafić bezpośrednio na stronę serwera.

I jeszcze to:"Prawdopodobnie najlepszy serwer minecraft w Polsce" Widziałem kilka razy lepsze a jak już wejdzie się na hypixela czy mineplexa dochodzi się do wniosku, że Polskie serwery siedzą w jaskini....

Edit: Zobaczyłem na bany i dochodzę do wniosku, że jesteś bardzo nerwowy. Nie znam sytuacji i treści tych obraz, ale perm za obrazę to przesada. Nie chciałbym mieć nic wspólnego z takim administratorem... Powinieneś świecić przykładem a nie komendą /ban

Co do banów była to osoba która dostała 3 upomnienia po czym otrzymała blokadę. Nie banuje za nic, ale nie rozumiem gdy proszę kogoś o coś a ta osoba robi ciągle swoje. Porównywanie małego serwera do HiPixela? To nie realne.

#4 Egzequtor

Egzequtor

Wyjadacz

• Użytkownik
  • 761 postów
  • Egzequtor

Napisano 10 styczeń 2017 - 16:57

W prezentacji brakuje mi zachęcenia, są tutaj jedynie informacje i ciekawe hasła reklamowe. Napisz odnośniki (rozwiń każdy punkt) informacji, np. dlaczego wybrałeś 1.11, dlaczego taki tryb, jaka była inicjatywa, czym się kierowaliście, kiedy powstał server itd.

Wbijajcie i stawajcie się częścią ogromnego Imperium!: http://craftsite.pl/...cji-darkriders/

Ekwipunek:

8/125 Items:

Legendarne:

- Legendarny Sygnet Imperatora Frakcji DarkRiders (2011-2015 r.)

Legendarny Miecz Imperatora Antaresa z Państwa Swords and Sandals Prowincji Drugiej

Legendarny Order Weterana Minecrafta

Epickie:

Epicki Amulet Oceniania Serwerów

Epicki Amulet Skracania CS:GO

Epicki Amulet Skracania League of Legends

Epicki Amulet Skracania World of Tanks

Ultra Rzadkie:

Ultra Rzadki Złoty Miecz Władcy Przedniej Wyspy na Serwerze OmegaFactions

Super Rzadkie:

Rzadkie:

Odpopularne:

Popularne:

#5 RikoDEV

RikoDEV

Nowy

• Użytkownik
  • 13 postów
  • PolskiRiko2

Napisano 10 styczeń 2017 - 17:06

W prezentacji brakuje mi zachęcenia, są tutaj jedynie informacje i ciekawe hasła reklamowe. Napisz odnośniki (rozwiń każdy punkt) informacji, np. dlaczego wybrałeś 1.11, dlaczego taki tryb, jaka była inicjatywa, czym się kierowaliście, kiedy powstał server itd.

Dziękuje, prezentacja zostanie zaktualizowana w sobotę. Na naszej stronie została dodana zakładka Konfiguracja w której będę zamieszczał najważniejsze informacje o dropie, funkcjach itd.

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: NoPremium

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych