Skocz do zawartości

Zdjęcie

[1.10.X][NP][S][PVP] Kwadratowe Życie - Bo piękno tkwi w prostocie...

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
77 odpowiedzi w tym temacie

#1 Wonoace

Wonoace

kwadratowezycie.maxcraft.pl

• Użytkownik
  • 173 postów
  • Wonoace

Napisano 08 kwiecień 2016 - 07:31

72fc09451fac0.png

IP: kwadratowezycie.maxcraft.pl
Czym jest Kwadratowe Życie?
Kwadratowe Życie jest serwerem Survival na wersje 1.10.x, lecz nie jest to kolejny serwer survival+gildie. Nie znajdziesz u nas dropu ze stone. Oferujemy Ci przede wszystkim dobrą zabawę oraz  to co jest najpiękniejsze w Survivalu z możliwością ustawienia własnej działki (a nawet dziesięciu o wymiarach 81x81). 
Znajdź swoje miejsce na mapie, postaw blok działki, buduj i staraj się przeżyć!
Po co powstał ten serwer? By dobrze się bawić!  buzka.png
Na naszym serwerze dostępne są nie typowe przedmioty.
cd9ece19f4a54.png9685441f77a0f.png

Mamy pomysły które chcemy realizować, z przyjemnością wysłuchamy także Twoich pomysłów.
Posiadamy własny serwer TeamSpeak3 oraz stronę z forum.

W naszym sklepie SMS nie znajdziesz nic co ułatwi Ci rozgrywkę, całkowicie zrezygnowaliśmy z vipów itp.
Chcemy by każdy miał taką samą szanse!
W sklepie masz możliwość wykupienia kolorowego nicku czy permisji do pisania kolorami oraz inne rzeczy. buzka.png

Administracja
W Administracji są osoby które mają doświadczenie. Każdy z Administratorów widział jak się prowadzi serwer (niegdyś należeliśmy do Administracji jednej z większych w Polsce sieci serwerów), co wolno czego nie. Mamy zasady których się trzymamy i pilnujemy by Gracze również się nie łamali owych zasad. Jesteśmy zgraną ekipą ,która świetnie się razem bawi i chcemy zaprosić także Ciebie do wspólnej zabawy!

c17f6dcfdd9a1.png
35a5df6eae818.png
850c01e177a05.png
48df767d0c382.png
Ja jako właściciel chciałbym serdecznie zaprosić wszystkich przynajmniej po to by wyrazić swoją opinie o serwerze. Przyjmę każdą opinie, za pozytywne z góry dziękuję za negatywne również o ile są konstruktywne. 
Jeszcze raz zapraszam!!!

PS. Wiem skromna prezentacja. :P

Użytkownik Wonoace edytował ten post 24 grudzień 2016 - 13:48

• jotek20002 lubi to
lista2.png

#2 MrKisiel

MrKisiel

Zielona mumia

• Użytkownik+
  • 2038 postów

Napisano 11 kwiecień 2016 - 09:17

1. Zgriefowanej pisze sie razem
2. Z dźwięku nie da sie zrobić bloku, dlaczego ktokolwiek używa tego debilnego tłumaczenia note blocku?
3. Kolejny survival...

Mój profil na PlanetMinecraft:

mrkisiel_1873112_sig.jpg

Coś o serwerach izihace:

#3 Wonoace

Wonoace

• Użytkownik
  • 173 postów
  • Wonoace

Napisano 11 kwiecień 2016 - 11:49

1. Może i masz rację.
2. Zobacz sobie polskie tłumaczenie note blocku. Oczywiście nie przez Google Tłumacz a w mc.
3. Kolejny survival? Nie znam zbyt wielu survivali takich jak ten (na jednym są straszne 'kwaitki' a na drugi ciężko się dostać gdyż jest mało slotów) . Wolę grać na survivalu klasycznym niż jakieś EasyHc czy inne serwery z gildiami.
4. Ja nikogo nie zmuszam do grania na 'kolejnym survivalu' chciałem by ludzie wiedzieli że taki serwer jest i chętnych serdecznie zapraszam do wspólnej zabawy.
5. Też mógłbym się przyczepić do składni i niewłaściwego doboru słów, ale już odpuszczę. Nie jestem tu od krytykowania innych.

Ale za opinie dziękuję. Fakt krytyczna i mało konstruktywna ale dziękuję. :-)

Użytkownik Wonoace edytował ten post 11 kwiecień 2016 - 12:03

lista2.png

#4 MrKisiel

MrKisiel

Zielona mumia

• Użytkownik+
  • 2038 postów

Napisano 11 kwiecień 2016 - 12:10

Może masz racje, survival klasyczny > sv+gildie >>> izihace. Gram na orginalnej, angielskiej wersji językowej i pali mnie po oczach gdy ktoś używa polskich nazw. Wybacz, to silniejsze odemnie.

Mój profil na PlanetMinecraft:

mrkisiel_1873112_sig.jpg

Coś o serwerach izihace:

#5 Wonoace

Wonoace

• Użytkownik
  • 173 postów
  • Wonoace

Napisano 11 kwiecień 2016 - 12:17

Większość serwerów reklamowanych tutaj z tagiem survival które odwiedziłem to survival + gildie. Dla mnie gildie wcale nie pasują do Survivalu. A drop ze stone to już chyba codzienność na serwerach tego typu co też nie pasuje jak dla mnie. Drop ze stone jak dla mnie na sky blocku i podobnych typem serwerach.
lista2.png

#6 SherbYY

SherbYY

Coffee Maker ☕

• Weteran
  • 2463 postów

Napisano 11 kwiecień 2016 - 17:10

Większość serwerów reklamowanych tutaj z tagiem survival które odwiedziłem to survival + gildie. Dla mnie gildie wcale nie pasują do Survivalu. A drop ze stone to już chyba codzienność na serwerach tego typu co też nie pasuje jak dla mnie. Drop ze stone jak dla mnie na sky blocku i podobnych typem serwerach.

Czyli bardziej ci pasuje HC + Survival, pasuje ci to, że po śmierci masz bana i płacisz pinionszki za UB? To nawet nie zmienia przebiegu rozgrywki. Survival + Gildie na 100% był pierwszy i w sumie jest szablonem dla tych badziewnych Easy/Hard/Medium HC + Gildie.

Śmieszy mnie to, jak wszyscy mówią że się zmieniłem.

#7 Wonoace

Wonoace

• Użytkownik
  • 173 postów
  • Wonoace

Napisano 11 kwiecień 2016 - 17:18

Może inaczej. Wole Survi niż jakieś Hardkory czy easyhc.

Użytkownik Wonoace edytował ten post 11 kwiecień 2016 - 19:50

lista2.png

#8 Wonoace

Wonoace

• Użytkownik
  • 173 postów
  • Wonoace

Napisano 14 kwiecień 2016 - 09:24

@ref

lista2.png

#9 Kawaiii

Kawaiii

Nowy

• Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 15 kwiecień 2016 - 19:36

Od dawna szukałam jakiegoś ciekawego survivalu, bo na innych duże lagi, na inne się nie da wbić, jeszcze inne mają średnio zorientowaną administrację, która nie wie co tak właściwie robi oprócz świecenia rangą. Układ tego serwera jakoś przypadł mi do gustu, niby taki pospolity, ale coś mi się w nim spodobało, coś wyjątkowego. Może to te wielkie działki, aż 81x81, co jak dla mnie jest to rzadko spotykane, spawn, mimo, że nie jest w pełni autorski, są w nim jakieś tam wykonane już własnoręcznie. Co do wad, to chyba tylko ceny w sklepie, są zdecydowanie za wysokie, nawet za te rzeczy, które są dostępne za darmo. Liczę, że z biegiem czasu i rozwoju będą dodawane nowe opcje itp. Życzę powodzenia! ;)

#10 Wonoace

Wonoace

• Użytkownik
  • 173 postów
  • Wonoace

Napisano 15 kwiecień 2016 - 19:50

Dziękuję za pozytywną opinie :)

lista2.png

#11 Egzequtor

Egzequtor

Wyjadacz

• Użytkownik
  • 761 postów
  • Egzequtor

Napisano 15 kwiecień 2016 - 20:35

Ja tutaj widzę, że podałeś parę tam graficznych informacji, potem, że non-premium i od razu rzeczy za SMS: to tamto i tamto oraz siamto i tamten myślnik. P2W czy normalny survival? Jeżeli chcesz nazwać swój server SUR-VIVA-LEM (oddzielenie dla godności tego trybu) to musisz usunąć SMS i jak napisałeś, stać się czymś innym niż 99% serverów :) Ja znam więcej niż 1%, a jakoś istnieją, nie dlatego, że nie mają jak ich opłacić, a za kasę kupują sobie jakieś bluzy z lumpeksu, tylko, ponieważ mają pracę i potrafią go opłacić, a skoro się coś robi z pasji (jeśli tak i u Ciebie jest.. wątpię) to i może dla tego poświęcić SWOJE realne pieniądze. Sprawdziłem server, survival na 1.8 to doskonały pomysł, lecz 500 slotów to strata pieniędzy, więc nie licz na zarobek od graczy.

Wbijajcie i stawajcie się częścią ogromnego Imperium!: http://craftsite.pl/...cji-darkriders/

Ekwipunek:

8/125 Items:

Legendarne:

- Legendarny Sygnet Imperatora Frakcji DarkRiders (2011-2015 r.)

Legendarny Miecz Imperatora Antaresa z Państwa Swords and Sandals Prowincji Drugiej

Legendarny Order Weterana Minecrafta

Epickie:

Epicki Amulet Oceniania Serwerów

Epicki Amulet Skracania CS:GO

Epicki Amulet Skracania League of Legends

Epicki Amulet Skracania World of Tanks

Ultra Rzadkie:

Ultra Rzadki Złoty Miecz Władcy Przedniej Wyspy na Serwerze OmegaFactions

Super Rzadkie:

Rzadkie:

Odpopularne:

Popularne:

#12 Wonoace

Wonoace

• Użytkownik
  • 173 postów
  • Wonoace

Napisano 15 kwiecień 2016 - 20:50

Nie mam możliwości wypłacenia pieniędzy które otrzymuję od graczy (korzystam z IteamShopu z hostingu) więc całość idzie na utrzymanie i rozwój serwera. Ponad to do serwera jest założony serwer ts3 oraz strona internetowa co opłacam z własnych pieniędzy. Chciałbym stworzyć sieć serwerów różnego rodzaju a to kosztuje, nie robię tego dla zarobku i nie jestem aż tak bogaty aby utrzymywać to cały czas i jestem osobą pracującą. Po drugie to wszystko można zdobyć w grze samemu, różnica między graczem a vipem  czy svipem (tak jak napisałem w prezentacji) to  możliwość postawienia większej liczby działek i więcej dostępnych do ustawienia home. Czy vip ma łatwiej? Nie sądzę. A co do slotów to czy ja będę miał 20 czy 999 to i tak tyle samo zapłacę. 

Użytkownik Wonoace edytował ten post 15 kwiecień 2016 - 20:59

• coalaa lubi to
lista2.png

#13 Egzequtor

Egzequtor

Wyjadacz

• Użytkownik
  • 761 postów
  • Egzequtor

Napisano 15 kwiecień 2016 - 21:08

Jednak w obecnej sytuacji ludzie szukają serverów o małej ilości slotów, typu survival bez dodatków, by mogli się tam osiedlić i grać w pełen survival.

Wbijajcie i stawajcie się częścią ogromnego Imperium!: http://craftsite.pl/...cji-darkriders/

Ekwipunek:

8/125 Items:

Legendarne:

- Legendarny Sygnet Imperatora Frakcji DarkRiders (2011-2015 r.)

Legendarny Miecz Imperatora Antaresa z Państwa Swords and Sandals Prowincji Drugiej

Legendarny Order Weterana Minecrafta

Epickie:

Epicki Amulet Oceniania Serwerów

Epicki Amulet Skracania CS:GO

Epicki Amulet Skracania League of Legends

Epicki Amulet Skracania World of Tanks

Ultra Rzadkie:

Ultra Rzadki Złoty Miecz Władcy Przedniej Wyspy na Serwerze OmegaFactions

Super Rzadkie:

Rzadkie:

Odpopularne:

Popularne:

#14 Wonoace

Wonoace

• Użytkownik
  • 173 postów
  • Wonoace

Napisano 15 kwiecień 2016 - 21:09

A co ma ilość slotów do gry? Moim zdaniem im więcej graczy tym większa zabawa. W chwili obecnej i tak zbyt wiele osób nie gra.

Użytkownik Wonoace edytował ten post 15 kwiecień 2016 - 21:09

lista2.png

#15 SherbYY

SherbYY

Coffee Maker ☕

• Weteran
  • 2463 postów

Napisano 15 kwiecień 2016 - 21:10

A co ma ilość slotów do gry? Moim zdaniem im więcej graczy tym większa zabawa. W chwili obecnej i tak zbyt wiele osób nie gra.

Założenie niczym z różowych okularów. Więcej raków i cheatero / spamerów.. Tyle powiem

Śmieszy mnie to, jak wszyscy mówią że się zmieniłem.

#16 Wonoace

Wonoace

• Użytkownik
  • 173 postów
  • Wonoace

Napisano 15 kwiecień 2016 - 21:12

Od tego są ludzie by to ogarniać i sprawdzać. W Administracji mam naprawdę ogarnięte osoby i wiedzą co jak z czym się je.

Ale kto co woli. Ja mam swoje zdanie, nie chce tutaj większej dyskusji na ten temat. Nie chce bezcelowego offtopu. Chciałbym poznać opinie na temat serwera.

Użytkownik Wonoace edytował ten post 15 kwiecień 2016 - 21:18

lista2.png

#17 Kawaiii

Kawaiii

Nowy

• Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 16 kwiecień 2016 - 13:39

Myślę, że Vip ani żadna dodatkowa ranga nie jest niezbędna do gry, jest to ułatwienie, więcej homów i działek. Co do ilości graczy, na razie nie ma ich za dużo, ale pewnie z czasem przybędzie. Jeżeli komuś przeszkadzają inni polecam tryb single - tam ich nie będzie ;)

#18 Wonoace

Wonoace

• Użytkownik
  • 173 postów
  • Wonoace

Napisano 16 kwiecień 2016 - 14:59

Chociaż jedna osoba za mną XD

lista2.png

#19 Wonoace

Wonoace

• Użytkownik
  • 173 postów
  • Wonoace

Napisano 19 kwiecień 2016 - 21:20

@ref
lista2.png

#20 jotek20002

jotek20002

Nowy

• Użytkownik
  • 10 postów

Napisano 20 kwiecień 2016 - 15:51

Klara jest najlepsza Adminką na świecie bardzo zabawna i lubi walczyć  ona jest naprawdę super mozna z nią się posmiać itd naprawde jak dla mnie najlepsza adminka :)  :3

Użytkownik jotek20002 edytował ten post 20 kwiecień 2016 - 16:00

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych