Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Minecraft for Jacob (Klasyczny Survival) po angielsku

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
19 odpowiedzi w tym temacie

#1 RafaOmbre

RafaOmbre

Nowy

• Użytkownik
  • 58 postów
  • RafaOmbre

Napisano 19 wrzesień 2013 - 19:03

lxie.png

Witam wariaci Minecraft'a

Stworzyłem serię dla Kuby, który jest synem mojego serdecznego przyjaciela mieszkającego już 8 lat w Anglii (z przyczyn których każdy zapewne może się domyślić) dzieciak ten włada jakimś tam językiem polskim, ale szału nie ma. W te wakacje byłem w Londynie poznałem się z Kubą i jakoś tak z automatu zostałem wujkiem Rafa ze śmiesznym akcentem  :P

Kuba, jak większość dzieciaków obecnie gra w MC i jest fanem kilku YouTube'rów znanych w dziedzinie kwadratowego surwiwalu.
"Minecraft sposobem na pokonianie przepaści między generacyjnej"   :)

Pomyślałem, że po powrocie do Polski zacznę swoją serię, chociaż nigdy czegoś takiego nie robiłem.

Musze przyznać, że jestem całkiem dumny, ze swoich dokonań i czuje, że z odcinka na odcinek radze sobie coraz lepiej.

Nie wygram co prawda z moim śmiesznym akcentem, oraz barwą głosu której się nie wybiera, ale staram się nadrabiać treścią.

Całość jest nagrana po angielsku i rozumiem, że część osób może preferować polskie gameplaye. Jeśli jednak kogoś to nie odrzuca, bardzo prosiłbym o jakieś wskazówki, pomysły, itd.
Sam oglądam kilka Minecraftowych serii, ale żadnej rodzimej, jeśli wiec macie jakieś ciekawe pomysły czy rady, to bardzo chętnie się z nimi zapoznam. 
Jeśli coś robię, to zależy mi na jakości, nawet jeśli to tylko hobbystyczne tworzenie serialu.

Przepraszam za ścianę tekstu i ... cóż więcej... po prostu zapraszam.

Usunąłem pierwsze trzy odcinki z tematu (są jednak wciąż na kanale YT, jeśli ktoś chce zobaczyć moje początkowe klapanie drzewa)

Najnowszy odcinek:

Mam nadzieję, że się spodoba  :)

#2 radekrad

radekrad

( ͡° ͜ʖ ͡°)

• Użytkownik+
  • 986 postów

Napisano 19 wrzesień 2013 - 19:07

Całość świetna, umiesz utrzymać uwagę, dobrze mówisz po angielsku, życzę miłego dalszego kręcenia i wielu sukcesów :)

han-solo.gif

#3 RafaOmbre

RafaOmbre

Nowy

• Użytkownik
  • 58 postów
  • RafaOmbre

Napisano 19 wrzesień 2013 - 20:10

wielkie dzięki  :lol:

szczególnie martwiłem się czy całość będzie po prostu ciekawa, a samemu ciężko obiektywnie ocenić własną pracę.

#4 Jumperr98

Jumperr98

Bywalec

• Użytkownik+
  • 84 postów
  • Jumperr98

Napisano 19 wrzesień 2013 - 20:48

Masz suba, like'a i świetne filmiki :)

Bardzo sympatyczny let's play, całkiem nieźle mówisz po angielsku. Słychać, ze jesteś polakiem, [rzez co doskonale rozumiem, co mówisz :D (niektórzy angole tak napierdzielają tym akcentem, że ich nie zrozumiesz ni cholerę ;)) Jednak nie spodziewałbym się zbyt dużej popularności u anglojęzycznych widzów, dla nich możesz być ciut... niezrozumiały (przypuszczenie, anglikiem nie jestem ;))

Z błędów wychwyciłem tylko za cichy głos i paski na górze i dole. Jak to poprawisz to będzie lux!

Pozdrawiam

om6hm4P.jpg

#5 RafaOmbre

RafaOmbre

Nowy

• Użytkownik
  • 58 postów
  • RafaOmbre

Napisano 20 wrzesień 2013 - 00:04

Paski na górze i dole, to pewnie przez to że zapisuje jako obraz panoramiczny, potestuję jeszcze sprawę  :huh: 
Co do głosu...heh...tak jak mówię to w jednym z filmików. Nie mam nawet własnego mikrofonu, pożyczyłem ten którego używam, w przyszłym tygodniu inwestuje we własny, bo jak mi policzy za najem to będzie nieprzyjemnie :>

Jutro będzie kolejny odcinek z którego jestem niezmiernie dumny (próżność się odzywa)

Dołączę go do tematu, skoro już takowy stworzyłem :P  

#6 RafaOmbre

RafaOmbre

Nowy

• Użytkownik
  • 58 postów
  • RafaOmbre

Napisano 20 wrzesień 2013 - 15:42

Czas podać przepyszny obiad (jeśli ktoś równie późno jak ja ma porę obiadową)

a w menu, najnowszy odcinek mojej surwiwalowej serii po angielsku

bon apetit  ^_^

odc. 4

#7 RafaOmbre

RafaOmbre

Nowy

• Użytkownik
  • 58 postów
  • RafaOmbre

Napisano 21 wrzesień 2013 - 11:42

W najnowszym odcinku mojej serii, wybieramy się na poszukiwanie nowych kwiatów ze snapshot'a, które później posłużą nam jako dekoracja piramidy.
Jako bonus rozwiewam swoje wątpliwości z poprzednich odcinków, za pomocą dynamitu (dynamit to mój odpowiednik szarej taśmy, ma wiele zastosowań)

odc.5 

#8 RafaOmbre

RafaOmbre

Nowy

• Użytkownik
  • 58 postów
  • RafaOmbre

Napisano 24 wrzesień 2013 - 16:17

Nieudana próba dekoracji piramidy (tak to jest z facetami i kwiatkami już)

oraz długo wyczekiwana (chyba wyłącznie przeze mnie  :P ) wyprawa w głąb ziemi w poszukiwaniu diamentów  :)

odc. 6

#9 RafaOmbre

RafaOmbre

Nowy

• Użytkownik
  • 58 postów
  • RafaOmbre

Napisano 27 wrzesień 2013 - 14:40

Poprawki remontowe w piramidzie (teraz to już chyba piramida 2.0), a także uzupełnianie jej wyposażenia w jakże potrzebne do przetrwania (z klasą) przedmioty.
Lwią część odcinka pochłania jednak wyprawa "tam gdzie creepery nie dochodzą"

odc. 7

#10 RafaOmbre

RafaOmbre

Nowy

• Użytkownik
  • 58 postów
  • RafaOmbre

Napisano 30 wrzesień 2013 - 16:30

Ognisty odcinek prosto z Nether'u, jednak wcześniej poprawiam odrobinę oświetlenie w piramidzie (2.0)

Jeśli zaś chodzi o sam Nether, udaje mi się osiągnąć wszystkie wyznaczone cele, wrócić żywy, a nawet wynieść coś specjalnego z tej przygody.

odc. 8

#11 RafaOmbre

RafaOmbre

Nowy

• Użytkownik
  • 58 postów
  • RafaOmbre

Napisano 02 październik 2013 - 14:30

W dzisiejszym odcinku, prezentuje jak spędzam czas pomiędzy nagraniami
A także wybieram się do opuszczonej kopalni na bagnach

odc. 9

#12 RafaOmbre

RafaOmbre

Nowy

• Użytkownik
  • 58 postów
  • RafaOmbre

Napisano 10 październik 2013 - 18:01

Po tygodniowej przerwie, w końcu znajduje chwile, by nacieszyć się Minecraftem i od razu rzucam się w wir pracy przy budowie stodoły.

odc. 10

#13 RafaOmbre

RafaOmbre

Nowy

• Użytkownik
  • 58 postów
  • RafaOmbre

Napisano 14 październik 2013 - 20:55

Staram się upięknić najbliższą okolice piramidy, więc wraz z Apricot'em łapiemy się za redstone'owa magie, która zawsze mnie zaskakuje.

odc. 11

#14 RafaOmbre

RafaOmbre

Nowy

• Użytkownik
  • 58 postów
  • RafaOmbre

Napisano 18 październik 2013 - 10:50

Rozpoczynam wielką wędrówkę od powrotu do swoich początków, czyli mojej pierwszej kryjówki.

Po drobnych przygotowaniach wyruszam na południe, gdzie napotykam pewnego rodzaju wybryki natury, ale nie przejmując się wcale brnę dalej w nieznane i poszerzam znany mi świat.

odc. 12

#15 RafaOmbre

RafaOmbre

Nowy

• Użytkownik
  • 58 postów
  • RafaOmbre

Napisano 22 październik 2013 - 13:19

Dygocząc z zimna po nocy na szczycie Mt. Squeverest, schodzę na dół po wcześniej spotkanego wilka. Jedynego wilka mam jednak od siedzenia na śniegu, ale niewzruszony wyruszam dalej na wschód licząc, że napotkam coś wartego uwagi, po kolejnym fiasku odwracam się i z podkulonym ogonem obieram kierunek powrotny.

odc. 13

#16 RafaOmbre

RafaOmbre

Nowy

• Użytkownik
  • 58 postów
  • RafaOmbre

Napisano 25 październik 2013 - 13:05

Każda podróż ma niestety swój koniec. Jednak tak zapomniałem się w wędrówce, że dodatkowo postanowiłem zbadać okolice już bliższe mojej piramidzie, jednak wciąż nieznane.

Wysiłek opłacił się absolutnie, bo dzięki tej dodatkowej atrakcji do piramidy nie musiałem wracać sam.

odc. 14

#17 RafaOmbre

RafaOmbre

Nowy

• Użytkownik
  • 58 postów
  • RafaOmbre

Napisano 28 październik 2013 - 16:03

Chciałem trochę popracować przy piramidzie, ale niestety okazało się, że zabrakło mi redstone.
Po przedawkowaniu kawy i tak pewnie nie byłbym w stanie zrobić niczego tak spokojnego jak ogrodnictwo, więc ruszyłem do jaskini, która kiedyś pozbawiła mnie życia.

odc. 15

#18 RafaOmbre

RafaOmbre

Nowy

• Użytkownik
  • 58 postów
  • RafaOmbre

Napisano 03 listopad 2013 - 11:55

Firma ogrodnicza Creeper INC. odwiedza mnie tuż przed tym jak zabieram się za powiększanie mojego oświetlonego chodnika.
Jak to zwykle po ich usługach muszę naprawić wszelkie zniszczenia i w końcu mogę zabrać się za zaplanowane zajęcia, czyli ogród kwiatowy i wychodzący na pustynie oświetlony chodnik.
Kolejny niespodziewany gość przerywa moją pracę, powodując niezła panikę u mnie i moich pupil. Na całe szczęście mój pies Marcus, ratuje sytuacje i moje życie.

odc. 16

#19 Saszykowy

Saszykowy

Czarny Drwal

• Użytkownik+
  • 139 postów
  • Saszyk

Napisano 06 listopad 2013 - 15:19

Świetne filmiki, nwm jak innych ale mnie ta seria nieźle wciągnęła. Rzadko oglądam filmiki po angielsku - od czasu do czasu oglądam PewDie'go, Sky'a, no ale myślę że dzięki Twojemu kanale będę oglądać je częściej! Leci subek i like.

eJwLTiyuqsxW0FUoraosyc4vz8vMVnAuSkwrCc4s

mca.png

#20 RafaOmbre

RafaOmbre

Nowy

• Użytkownik
  • 58 postów
  • RafaOmbre

Napisano 07 listopad 2013 - 20:22

Ostatni odcinek w serii, ale to wcale nie oznacza końca moich przygód.

Zostawiam piramidę, nigdy nie byłem typem osadnika. Ciągnie mnie do przygody, do podróży.
Męczy mnie kiedy jedzenie jest zawsze pod ręka, materiały do budowy w skrzyniach, a zbroje błyszcza się od zaklęć.

Doszły do mnie słuchy o nowych ziemiach na zachodzie, w których nie był żaden człowiek i żaden pies (Apricot wybrał drogę na skróty).

Jest tyle do odkrycia i tyle do przeżycia.

Koniec tej serii to zarazem początek wielkiej przygody.
Zobaczymy się już wkrótce...

ostatni odcinek:

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych