Skocz do zawartości

Zdjęcie

[1.6.2][NP][FB][Rekrutacja Architektów i Modów][Unikalna mapa] MonsterCraft

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
55 odpowiedzi na ten temat

#1 Rapsodia

Rapsodia

Wyjadacz

• Użytkownik+
  • 746 postów

Napisany 06 czerwiec 2013 - 09:28

reklama_graficzna_fb.png
Nicki administracji na forum: Bruzdi (Rapsodia) i Ayna (Ayna)

IP do kopiowania: fb.monstercraft.pl:25590

Link do strony: --> klik! <---
Link do forum: --> klik! <--

Pluginy: LWC, ChestShop, dynmap, Orebfuscator, Jobs, mcMMO i inne administracyjne.

Masz dość serwerów, gdzie grieferzy niszczą efekty Twojej ciężkiej pracy? Albo takiego, gdzie nawet administracja nie potrafi wysławiać się po polsku, a pluginy są nieodpowiednio skonfigurowane lub dobrane? Nie lubisz, kiedy surowce wypadają z kamienia jak na większości serwerów? Denerwują Cię ograniczenia w postaci działek wielkości 10x10? I najważniejsze, chcesz się świetnie bawić w ogarniętym towarzystwie? Jeśli tak, to wejdź na serwer MonsterCraft! Nie pożałujesz swojej decyzji!

Aktualności:
Jesteśmy w trakcie przygotowywania nowej mapy.

Filmiki promocyjne naszego serwera:

Spoiler

Jesteś Polakiem? Pisz po polsku!

#2 Ayna

Ayna

always hungry

• Użytkownik
  • 247 postów

Napisany 08 czerwiec 2013 - 03:52

Z małym opóźnieniem, ale ruszamy! Został dodany adres IP. Można wrzucać,wchodzić i grać. :)
Działki każdy wynajmuje sobie sam, wystarczy wybrać działkę, podejść do niej i na tabliczkę kliknąć prawym przyciskiem myszy. Dana działka zostanie wynajęta na 1 dzień, maksymalnie może zostać wynajęta na 20 dni, dlatego należy pamiętać o przedłużaniu wynajmu.
Surowce zbieramy oczywiście na mapie surowcowej do której teleport znajduje się na spawnie. 
Zasady są proste - szanujemy się wzajemnie, nie obrażamy nikogo, bawimy się dobrze i nie używamy cheatów. :)  Z pluginów mamy też McMMO, dodany dzisiaj.
Zapraszam!

tumblr_mo9wntxMFz1rkf2rso1_500.gif

#3 Popcorn

Popcorn

Bywalec

• Użytkownik+
  • 159 postów

Napisany 09 czerwiec 2013 - 09:19

Plusy:

+Duże działki 30x30

+Ceny itemów w adminshopie są przyzwoite (dokończcie sklep bo wiele materiałów brakuje :P)

+Budynki ładnie wykonane jak ich wnętrza

+Wokół działek nie jest pusto, zawsze znajdzie się jakiś akcent zieleni

+Na start dostaje się żelazne narzędzia+5 pieczonej wieprzowiny

Minusy:

-0 $ na start

-Brakuje graczy

-Ciężko zdobyć $ na zakup materiałów (ceny sprzedaży itemów są zaniżone, trzeba szukać materiałów po za miastem/działkami)

Tak czy siak serwer polecam ;) daję 4/5 pkt.

rmg3.png

#4 Ayna

Ayna

always hungry

• Użytkownik
  • 247 postów

Napisany 09 czerwiec 2013 - 10:25

Dziękujemy za opinię! Jeśli chodzi o graczy, to jak widać serwer nawet jeszcze nie raczkuje, to jego drugi dzień. :) Staramy się, żeby jak najwięcej osób weszło na serwer, ale nie damy rady tego osiągnąć aż tak szybko. :P
Pieniądze póki co zarabiamy sprzedając itemy w galerii handlowej, ale na dniach będą wgrane jobsy, po prostu nie daliśmy rady zrobić wszystkiego naraz, a otworzyliśmy serwer, bo już nadawał się do gry na nim. Teraz dopinamy wszystko na ostatni guzik. :) Tak, że pieniądze będzie się normalnie zarabiało. A wykończone jest jakieś 80% sklepu, najważniejsze materiały są, pewnie dzisiaj zostanie on skończony. :) I rzeczywiście pominęliśmy kwestię posiadania jakiejś ilości pieniędzy na start, zajmiemy się tym. :) 

#5 Rapsodia

Rapsodia

Wyjadacz

• Użytkownik+
  • 746 postów

Napisany 09 czerwiec 2013 - 12:21

Dzięki za pozytywną opinię. :) Do tego co napisała Ayna chciałabym dodać jeszcze coś od siebie.

-0 $ na start

-Brakuje graczy

-Ciężko zdobyć $ na zakup materiałów (ceny sprzedaży itemów są zaniżone, trzeba szukać materiałów po za miastem/działkami)

Tak czy siak serwer polecam ;) daję 4/5 pkt.

Jakby kasa była na start to, jako że serwer non-premium, niektórzy mogliby zakładać sobie multikonta i przelewać $ na jedno, tak więc uważam, że tak jest dobrze. 
Co do graczy, to wiadomo, trudno żeby było ich dużo na samym początku. 
I dobrze, że trzeba szukać materiałów. Zostanie dograny Jobs, więc łatwiej będzie kupić, ale to nadal jest serwer Freebuild, a nie Creative. :)

#6 Ayna

Ayna

always hungry

• Użytkownik
  • 247 postów

Napisany 11 czerwiec 2013 - 11:43

Nowości,nowości! Na serwerze powstały dwa nowe budynki użytkowe: Szpital i Posterunek Policji. Na posterunku wiadomo - więzienie, które już pierwszego dnia po wybudowaniu zostało wykorzystane. :) Na teren szpitala natomiast można przyjść aby się uleczyć.

Dodaliśmy też punkt regulaminu mówiący o stawianiu syfu na działkach. Działka wynajęta = prywatna własność gracza,jednak nie możemy pozwolić na wiszące dirtowe schody, czy kamienne słupy, dirtowe szałasy i inne takie, które stoją po kilka dni i nic nikt z nimi nie robi. Psują ogólny wygląd, a i sąsiedzi chcieliby żeby podwórka obok nich wyglądały ładnie.
Po wgraniu jobsów przestały też szokować ceny w AdminShopie. ;) 

Spoiler

Geniusze na serwerze - mam zamiar zbierać screeny różnych "ciekawych" osobistości pojawiających się na obu naszych serwerach i zamieszczać je podczas odświeżania reklam. Może to chociaż w minimalny sposób zmniejszy ilość tego typu osób. Nie mam zamiaru cenzurować nicków -  to by się mijało z celem - gdyż nie są to dane osobiste, nie jest to nazwisko czy inna rzecz, która mogłaby "zniszczyć komuś życie" - a trzeba było się zastanowić, zanim pod tym nickiem weszło się na serwer i robiło z siebie pajaca.

Część 1
Spoiler

#7 Ktos94852

Ktos94852

Uczony

• Użytkownik
  • 497 postów

Napisany 11 czerwiec 2013 - 07:06

Serwer jest super tak samo jak i MonsterCraft survival. Polecam jak najbardziej.

Administracja jest jak najbardziej w porządku. Gracze uprzykrzający zwykle życie na tego typu serwerach tutaj po prostu są eliminowani. Bardzo fajnie zrobiona mapka, sporo trzeba było się napracować, by wyglądało to tak, jak wygląda - samo zwiedzanie tych budynków jest interesujące, bo są ciekawie zrobione. Odnośnie AdminShop to uważam że jest OK. Za szybko zarabiać się nie powinno, ceny są akurat. McMMO, Jobs, ów AdminShop i nie jest aż tak trudno zarobić. A gdyby było zbyt łatwo to by było po prostu nudno. Cieszy mnie też bardzo fakt, że coraz częściej widuję ludzi na TeamSpeak'u, w tym często nowych, co też jest przyjemne.

Tak więc polecam wszystkim dołączanie do gry, sami zobaczycie że jest warto.

Jestę Ktosię i lubię muzykę:

musiccraftlogo.png

a kliknij sę

#8 Ayna

Ayna

always hungry

• Użytkownik
  • 247 postów

Napisany 15 czerwiec 2013 - 11:12

Odświeżam! :) 

Trwają dwa konkursy! W konkursie na najlepszy Tor Wyścigowy można zgarnąć VIPa i pieniądze na serwerze TorWyscigowy, a w drugim, gdzie robimy memy o mc, sam cash. ;) memyomc Zapraszam do wzięcia udziału!

!!!TRWA REKRUTACJA NA MODERATORÓW!!!

Kilka nowych screenów z serwera! :) 

Spoiler

#9 Rapsodia

Rapsodia

Wyjadacz

• Użytkownik+
  • 746 postów

Napisany 18 czerwiec 2013 - 03:48

To może ja bym tak odświeżyła reklamy, bo po ostatnim evencie jakoś pusto się zrobiło. Było 16 osób, do momentu kiedy pewien idiota postanowił zepsuć nam zabawę spambotem, ale szybko go zablokowaliśmy. ;] Jaki chcecie następne wydarzenie? Piszcie na forum! :D Przypominam, że trwa rekrutacja na moderatorów. Link do listy wymagań znajduje się w pierwszym poście. A no i zapraszam na nasz TS: monstercraft.pl. ;] 

#10 ja_boktoinny

ja_boktoinny

Nowy

• Użytkownik
  • 24 postów

Napisany 19 czerwiec 2013 - 07:59

Co tu dużo mówić, świetny serwer! Graczy coraz więcej, budowle coraz lepsze. Pomimo tego, że nigdy freebuild mnie nie ciągnął to na tym serwerze spędziłem już sporo czasu. Pluginy są dobrze przemyślane, dzięki czemu urozmaicają grę. Na początku ceny w sklepie wydawały się faktycznie wysokie, ale po dograniu jobs zarabia się szybko i można sobie pozwolić na małe zakupy! Administracja znów świetnie się spisała!

Nie wiem dlaczego dalej tu jesteście... powinniście już być na serwerze: fb.monstercraft.pl:25590

#11 Rapsodia

Rapsodia

Wyjadacz

• Użytkownik+
  • 746 postów

Napisany 21 czerwiec 2013 - 03:17

Mam do ogłoszenia newsa! :D Ktoś został nowym moderatorem na serwerze, ale nie powiem kto... No dobra powiem, Ktoś. :D Rekrutacja jest nadal otwarta. Prawdopodobnie w tym tygodniu możecie spodziewać się kolejnego eventu na naszym serwerze, ale jeszcze nie zdradzę co to będzie. ;] A no i dziękuję wszystkim za pozytywne komentarze. :)

#12 Ayna

Ayna

always hungry

• Użytkownik
  • 247 postów

Napisany 24 czerwiec 2013 - 03:00

Odświeżam!
Wczoraj odbył się znany naszym graczom ( i lubiany ) event "Polowanie na Admina". 

Za tydzień kolejne wydarzenie! Jakie? Będziemy informować na bieżąco na naszym forum
Zapraszamy! :)

A tutaj kilka screenów z eventu. Było nas mnóstwo! :) Ostatnio przybywa graczy, jesteśmy baaaardzo zadowoleni. Dołączcie do nas już dziś! :D 

Uwaga! Nie dla obrońców praw zwierząt i osób wrażliwych! :D

Spoiler

Więcej screenów z tego eventu, a także z innych wydarzeń znajdziecie również na naszym fp na facebook'u. :)
link_facebook -> Podoba Ci się? Polajkuj nas! :) 

#13 BlayeR

BlayeR

Nowy

• Użytkownik
  • 15 postów

Napisany 26 czerwiec 2013 - 01:33

Serwer świetny- nic dodać nic ująć.

Dobra administracja, miła atmosfera, gracze odziwo także się dobrze zachowują. Ciekawe pluginy urozmaicające rozgrywkę(mój ulubiony mcmmo)- dają one nietypowe połączenie, które sprawia, że rozgrywka nie ogranicza się tylko do freebuildu ale także poza jego granice. Polecam serwer każdemu.

BlayeR

#14 RockyBlue

RockyBlue

Nowy

• Użytkownik
  • 5 postów

Napisany 27 czerwiec 2013 - 11:09

Bardzo fajny serwer mi się podoba.

Admini, Moderatorzy i gracze odpisują na wszystkie pytania.

Jak dla mnie 10/10

#15 maridok

maridok

Dusza niepokorna

• Użytkownik
  • 47 postów

Napisany 27 czerwiec 2013 - 06:36

Serwer fajny, ale niestety :P Nie da się na nim funkcjonować. Grupka graczy odzianych w żelazne zbroje z diamentowymi mieczami czeka na wyjściu i okłada każdego kto próbuje sobie pozbierać surowce. 

8361714869_3906c9fd2e_z.jpg?async&0.1889

#16 Rapsodia

Rapsodia

Wyjadacz

• Użytkownik+
  • 746 postów

Napisany 27 czerwiec 2013 - 08:58

Staramy się tępić takie zachowania. Napisz mi na PW kto to taki genialny to sobie z nimi pogadam... Ale miło, że serwer się podoba. :)

#17 Rapsodia

Rapsodia

Wyjadacz

• Użytkownik+
  • 746 postów

Napisany 01 lipiec 2013 - 11:17

Odświeżam ;] 
Już niedługo restart mapy Surowcowej i Netheru. A ponadto, prawdopodobnie wyłączymy pvp na mapie Surowcowej i zbudujemy do tego osobną arenę. 

#18 patrycja1901

patrycja1901

Bywalec

• Użytkownik
  • 93 postów

Napisany 02 lipiec 2013 - 11:03

Gorąco polecam ten serwer ;) Dzięki wgranym pluginom gra jest bardzo przyjemna i nie szybko da się nią znudzić. 

Plusy:

- Duże działki dzięki czemu można pochwalić się swoimi umiejętnościami w budowaniu, czego na wielu serwerach brakuje

- Dzięki plugionowi McMMO możemy zdobywać lvl'e w poszczególnych kategoriach, jak np. ścinanie drewna czy kopanie co pozwala nam na zdobycie pewnych umiejętności a dodatkowo wprowadza między graczami małą rywalizację gdyż każdy chce mieć ten lvl jak największy ;) 

- Serwer jest prowadzony przez dwie sympatyczne i ogarnięte dziewczyny na pomoc których można zawsze liczyć i które pilnują aby na serwerze nie było wymądrzających się dzieciaków które czasami skutecznie potrafią odebrać przyjemność gry.

- Ogólny wygląd serwera jest bardzo miły dla oka, spawn jest wykonany w ładnym stylu tak samo jak biblioteka a gracze również starają się swoimi budowlami wprowadzić sympatyczny efekt wizualny mapy

- Pvp jest wyłączone więc wracając z pełnym i cennym ekwipunkiem nie musimy się martwić że ktoś nas zaraz zabije a jeśli mamy z kimś na pieńku możemy udać się na arenę i tam załatwić swoje sprawy 

- Serwer posiada TeamSpeak dzięki czemu każdy może z każdym porozmawiać czy to na temat samej gry czy też o czymś zupełnie z nią nie związanym

Minusy:

- Jeśli mam być szczera to na chwilę obecną żadnych nie zauważyłam ;) 

#19 ja_boktoinny

ja_boktoinny

Nowy

• Użytkownik
  • 24 postów

Napisany 03 lipiec 2013 - 09:25

Siemanko! 

Zapraszam na serwer, zabawa jest przednia! Ciekawe eventy, fajne pluginy i w ogóle fajny serwer! Na serwerze wgrany jest plugin McMMO, który pozwala graczom rywalizować między sobą w różnych dyscyplinach (mining, fishing, axes, acrobatics, itd.) i zawiera top! Wpisujecie /mctop i możecie zobaczyć gdzie w rankingu się znajdujecie, bardzo fajna sprawa. Dodatkowo W czasie rywalizacji uzyskujecie dostęp do nowych umiejętności, co też jest bardzo fajne. 

Ogólnie wygląd serwera jest świetny, prosty, ale bardzo ładny. Po wejściu na serwer, zapoznajcie się z zasadami, które są na placu przed budynkiem spawnu. Następnie przy działkach poszukaj tabliczki z napisem free, kliknij kilka razy i już jesteś częścią monstercraft! 

Czekamy na Ciebie!

We-want-you-small.jpg

Nie zapomnij odwiedzić również http://www.monstercraft.pl/

#20 Rapsodia

Rapsodia

Wyjadacz

• Użytkownik+
  • 746 postów

Napisany 06 lipiec 2013 - 10:01

Wczoraj zresetowaliśmy mapę surowcową i nether. Teraz surowców Wam już nie braknie. :P Zapraszam! :D 

1 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych użytkowników