Skocz do zawartości

Zdjęcie

Boję się. Dziwne zjawiska na save JJayJokera

• Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
21 odpowiedzi na ten temat

#1 Millenium97

Millenium97

Bywalec

• Użytkownik
  • 175 postów

Napisany 05 kwiecień 2011 - 05:57

Pierwszy raz boję się minecrafta. Ściągnąłem sobie save z odcinka 18 Przygód z Minecraft i wszystko niby normalnie, ale świat był nieco inny. Nagle kto zostałem zabity stało się coś strasznego Stałem w nocy w jakimś odludnym miejscu, widzę pająki, creepery inne potwory nagle generuje mi się wielka wieża. Potem widzę most. Gdy podchodzę do niego widzę drabinki i wchodzę. Idę wzdłuż mostu i Bum pułapka TNT, respawn był znowu koło wieży idę talej, a tam stoi dom i niedokończony 2 dom. Proszę o sprawdzenie czy to tylko mi się tak dzieję.

Link do filmu

Boję się...

#2 Crazy_N

Crazy_N

Diamond POWER !

• Użytkownik
  • 44 postów

Napisany 05 kwiecień 2011 - 06:09

Jesteś głupek i tyle . HEROBRINE to bzdura !

#3 Millenium97

Millenium97

Bywalec

• Użytkownik
  • 175 postów

Napisany 05 kwiecień 2011 - 06:10

Wiem!!! Pograj na tym świecie, a sam się przekonasz. Śmiało

#4 osa1942

osa1942

Nowy

• Użytkownik
  • 5 postów

Napisany 05 kwiecień 2011 - 06:11

Mimo ze pisze na klawiaturze ekranowej bo moja mi padla i w dodatku nie dzialja polski znaki to napisze to co mam do powiedzenia...

a wiec ... "w tej bajce byly smoki?" ...
jest to n^ temat o herogownie...
HEROBRINE NIE MA JEST TO WYMYSLONE!
Majanc 13/12 lat i wierzyc w takie cos ...

#5 Millenium97

Millenium97

Bywalec

• Użytkownik
  • 175 postów

Napisany 05 kwiecień 2011 - 06:13

Nie wierzę!!! Zobacz sobię proszę ten save i wytłumacz mi o co chodzi!

#6 osa1942

osa1942

Nowy

• Użytkownik
  • 5 postów

Napisany 05 kwiecień 2011 - 06:20

to nie wierz dziecko... pokaz mi fragment kodu z javy ktory dotyczy herogowna...

1.Nie mow do mnie dzieciaku.
2.Po co nas pajacu minusujesz?

#7 Millenium97

Millenium97

Bywalec

• Użytkownik
  • 175 postów

Napisany 05 kwiecień 2011 - 06:22

Ja [cenzura], czy ty jesteś jakiś niedorozwinięty?? 5 minusów i jeszcze jak mówię, że niewierzę to domaga się [cenzuar] kodu javy?? Jak już coś to kawałek kodu minecrfta. pff

#8 Crazy_N

Crazy_N

Diamond POWER !

• Użytkownik
  • 44 postów

Napisany 05 kwiecień 2011 - 06:24

Nie wierzę!!! Zobacz sobię proszę ten save i wytłumacz mi o co chodzi!

HEROBRINE to bzdura.

#9 Millenium97

Millenium97

Bywalec

• Użytkownik
  • 175 postów

Napisany 05 kwiecień 2011 - 06:26

No i znowu mam mówić, że nie wierzę?? JA SIĘ BOJĘ TEGO MIEJSCA! A nie [cenzura] Herobrine. Zobacz sobię ten save to się przekonasz.

#10 osa1942

osa1942

Nowy

• Użytkownik
  • 5 postów

Napisany 05 kwiecień 2011 - 06:27

Kur*a teraz zespamuj mnie pozytywami pajacu bo sam notch pisal ze hero nie ma a on sam nie ma brata...

zgloszony za przeklinanie

#11 Hubkra

Hubkra

Sługa HEROBRINE

• Użytkownik
  • 368 postów

Napisany 05 kwiecień 2011 - 06:52

Czemu tacy nerwowi jesteście. Czy on napisał, że tam był Herobrine. Może błąd generatora czy coś. No nie wiem, ale to jest dość dziwne.
Albo JJay chciał sobie pożartować z ludzi co ściągają jego save i zrobił takie coś, co jest mało prawdopodobne. ;-)

Spokojnie ludzie:!::!::!:
Herobrine is watching you. (cho? nie istnieje)

Every day I'm Shufflin ;D

#12 Millenium97

Millenium97

Bywalec

• Użytkownik
  • 175 postów

Napisany 05 kwiecień 2011 - 06:57

To napewno niebył błąd generatora. Tam były wieże, domy i mosty. Nie wiem jak to się stało I były tabliczki po angielsku, a teraz to już w ogóle mi minecraft niedziała.

#13 KrzysioT

KrzysioT

Nowy

• Użytkownik
  • 35 postów

Napisany 05 kwiecień 2011 - 07:10

Ściągnąłem tego sava i wszystko jest git.
Wieczorem się zabiłem a w połowie nocy znalazłem crepery ale nic się nie stało.

#14 Crazy_N

Crazy_N

Diamond POWER !

• Użytkownik
  • 44 postów

Napisany 05 kwiecień 2011 - 07:26

JJay cię " wydy*ał " zrobił głupoty tylko po to żebyś myślał ,że uuuu, Hirobrajn, pomocy ,napisze na forum jakim jetem debilem . JJ sam mówił ,że był to wygłup .

#15 Bronse

Bronse

Nowy

• Użytkownik
  • 8 postów

Napisany 05 kwiecień 2011 - 07:54

Boisz się, to nie graj, problemy macie o.o

#16 Xanias

Xanias

Uczony

• Użytkownik
  • 528 postów

Napisany 06 kwiecień 2011 - 01:56

To straszne Milenium, niezwłocznie udaj się do rodziców i opowiedz im o wszystkim, powinieneś ograniczyć grę, a jeśli już to tylko pod opieka rodzica który będzie cie wspierał w razie gdybyś się czegoś przestraszył. W nocy minecraftowej siedź w domu dobrze oświetlonym i się nie ruszaj gdyż w razie jak byś się przestraszył twoja psychika może zostać trwale uszkodzona, jeśli w/w zjawisko już nie odcisnęło piętna na tobie. Oprócz tego trzymaj na biurku jakąś ochronę, siekierę, nóż etc. to ci nada pewności siebie.

Miłej gry !

#17 Ervoy

Ervoy

Zaangażowany

• Użytkownik
  • 455 postów

Napisany 06 kwiecień 2011 - 02:03

Millenium97, powinieneś pracować jako bajko pisarz.
Ostatnio dałeś poradnik o tym, że pies przybiega do mięsa, a teraz jeszcze wymyślasz historię.
Za bardzo ostatnio fantazjujesz...

#18 Zampa

Zampa

władca czasu

• Zbanowany
  • 278 postów

Napisany 06 kwiecień 2011 - 04:38

Pics or it didn't happen

Jak już zdążyłem wspomnieć w innym temacie:

Derp, odgrzaliście stary kotlet o nieistniejącym pseudograczu bez oczu. Yay.

To była po prostu dobrze spreparowana bajeczka przez panów z brocraft. Na szczęście nie aż tak dobra, bo ludzie inteligentni dość szybko obalili teorię o Herobrine. Mimo to jednak wiele osób w jego wierzy, co wg. mnie jest głupotą.

YOU CAN'T EXPLAIN THAT

http://craftsite.pl/forum/search.php

-.-

#19 ejnwm

ejnwm

Nowy

• Użytkownik
  • 4 postów

Napisany 12 kwiecień 2011 - 09:18

Skoro już o Herobrine wspomniano, to może opisze wam moje dzisiejsze zjawisko. To zaczęło się od tego, że czytając ten wątek zaciekawił mnie ten temat, więc informacje o tym ''czymś'' znalazłam bez problemu w google. Dotąd nie wiedziałam o istnieniu Herobrine, i nie spotkałam się z nim. Od razu też wspomnę, że ja jestem osobą która panikuje bez powodu, zdarzyło mi się kilka zjawisk w różnych grach, a potem przestałam w nie grać. Przyznaje się do tego bez bicia ;d ( jestem dziewczyną ). Dlatego troche zaniepokoiło a zarazem przestraszyło mnie to. Jednak włączyłam minecrafta, stworzyłam nowy świat, zaczęłam zbierać drewno, potem wykopałam sobie dom w skale, normalka. Jednak mój dom nie spełniał moich oczekiwań. Dlatego postanowiłam pójść na wyprawę, poszukać innego miejsca, w którym mogłabym ten dom na nowo stworzyć. Moja mapka była bardzo górzysta, jak większość chyba w minecrafcie, a więc aby wyjść z dziury w której byłam ''wspinałam się'' ku górze. Zobaczyłam pochodnie, samą pochodnie, a tak naprawde tylko płomień, ponieważ pochodnia poruszała się na górze, a ja byłam jeszcze na niższym ''schodku''. Nie ukrywam tego, że się przestraszyłam. Jednak czułam ten niedosyt, więc chwilę pomyślałam, a gdy pochodnia znikła z pola widzenia - wspięłam się na szczyt. Na szczycie nikogo nie zastałam, więc nie mogę potwierdzić, że było to jakieś dziwne zjawisko. Na ziemi leżały tylko pióra. PODKREŚLAM również, że nowo wygenerowana mapa nie była wcześniej przeze mnie zwiedzana, i nie umiem wytłumaczyć tego, co mi się przytrafiło, ale byłam pewna, że pochodnia nie jest czerwona, to była zwykła pochodnia, którą można stworzyć z węgla i kijków. Nie zrobiłam screena, bo wpadłam w panikę, i przez chwilę nie wiedziałam co mam robić, a więc musicie wierzyć mi na słowo. To nie jest żaden wymysł mojej wyobraźni, poprostu skoro temat Herobrine był tu poruszany, sądziłam że mogłam się z wami tu podzielić, a jeśli ktoś byłby w stanie wyjaśnić mi, co to mogło być, to bardzo proszę.

* Przypominam również, że wtedy, kiedy grałam był dzień, a miałam ustawione na peaceful, więc żaden ''stwór'' nie mógł to być, do tego to co widziałam było z pochodnią, chociaż tak naprawdę nie widziałam tej postaci, widziałam tylko przemieszczającą się pochodnię.

#20 Hubkra

Hubkra

Sługa HEROBRINE

• Użytkownik
  • 368 postów

Napisany 12 kwiecień 2011 - 09:29

Hmmmmmmmm. Bardzo dziwne zjawisko. Jeżeli były tam pióra i coś się paliło to zombie. Ale skoro peaceful to nie mogło tak być. Herobrine nie istnieje. Nie ma jego tekstury ani nic w plikach gry na jego temat czyli nie może istnieć. Pochodnia, która się przemieszcza nie powinna świecić. Nie wiem to musiało być dziwne. Ja osobiście nigdy z niczym dziwnym się nie spotkałem. Zapewne i to pozostanie bez wyjaśnienia.
Herobrine is watching you. (cho? nie istnieje)

Every day I'm Shufflin ;D

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników